Show All Categories

Wall mounted ()

Wall mounted

Wall mounted air conditioner Giatsu VIOLET UV GIA-S18VIOUV

Availability:

On stock

?
Goods in an external warehouse, shipping may take a little longer - the exact delivery date will be given after placing an order

12
4

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

zł5,658.00 Tax included

Delivery: 3-6 days

Additional Features

Electrical supply 1 φ / 220-240 V/ 50 Hz
Refrigerant R32
SCOP 4,00
SEER 6,10
Cooling - energy efficiency class A++
Heating - energy efficiency class A+
Zakres pracy -15~52 ℃
Pipe size liquid/gas 6.35/12.7 mm
Indoor unit dimensions 900 x 220 x 291 mm
Outdoor unit dimensions 782 x 580 x 287 mm
Lampa UV tak
Wi-Fi nie
Klimatyzator ścienny Giatsu VIOLET UV GIA-S18VIOUV to unikalne rozwiązanie w Europie, ponieważ klimatyzator został wypodażony w lampę ultrafioletową, która emituje światło UVC zdolne do dezynfekcji powietrza, eliminacji bakterii, grzybów oraz wirusów. Energia promieniowania UVC jest w stanie zniszczyć DNA wirusów i bakterii, zabijając je i pozostawiając nieaktywne. 

Eliminuje również zanieczyszczające cząsteczki, alergeny i przykre zapachy. Ponadto, żywotność lampy wynosi 30.000 godzin pracy, co odpowiada ponad 10 latom eksploatacji przy ciągłej eksploatacji urządzeń. Światło UV jest generowane wewnątrz jednostki wewnętrznej i nie opuszcza urządzenia w żadnym momencie, gwarantując zdrowie ludzi przez cały czas.

 


Klimatyzator ścienny Violet UV wypuszczono na rynek europejski w lipcu 2020 roku. Urządzenie produkowane jest przez fabrykę  GIATSU  w Chinach.
 GIATSU to hiszpańska marka, która została założona w 2000 roku przez profesjonalistów z dużym doświadczeniem w sektorze klimatyzacji. GIATSU jest zaangażowane w nowy model biznesowy, który rozwija produkcję wysoce wydajnych produktów klimatyzacyjnych dostępnych dla każdego.