Show All Categories

Wall mounted ()

Wall mounted

Wall mounted air conditioner Prime+ General Electric GES-NMG50IN / GES-NMG50OUT

Availability:

On stock

?
Goods in an external warehouse, shipping may take a little longer - the exact delivery date will be given after placing an order

12
4

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

zł5,891.70 Tax included

Delivery: 3-6 days

Additional Features

Electrical supply 1 φ / 230 V/ 50 Hz
Refrigerant R32
Capacity cooling 5,0 kW
Capacity heating 5,2 kW
SCOP 4,00
SEER 6,10
Cooling - energy efficiency class A++
Heating - energy efficiency class A+
Cooling - working range -10~43 °C
Heating - working range -15~24 °C
Pipe size liquid/gas 6.35/12.7 mm
Klimatyzator ścienny Prime+ General Electric GES-NMG50IN / GES-NMG50OUT to urządzenie, które ma za zadanie spełnić oczekiwania każdego klienta. Klimatyzator został wyposażony w przyjazne funkcje ułatiwające użytkowanie między innymi timer tygodniowy, krzywe snu, alarmy błędu oraz  opcjonalnie kontrolę pracy urządzenia przez moduł wifi z dowolnego miejsca. 

Urządzenie jest wyposażone w ruchome łopatki, które rozprowadzają powietrze w górę, w dół, w lewo oraz prawo, aby strumień powierrza szybko i dokładnie rozporowadzał się po powierzchni mieszkania.

Klimatyzatory serii Prime+ posiadają wbudowany generator plazmy Aqua, który swoim działaniem niweluje wysuszanie się powietrza, poprzez jonizację czostęczek wody znajdujących się w powietrzu. Poza tym urządzenie posiada filtr przeciwpyłowy, który ma za zadanie zatrzymać najdrobniesze elementy znajdujące się w powietrzu. 

Jednostka zewnętrzna została wyposażona w sprężąrkę podwójną rotacyjną wyposażoną w magnesy neodymowe, które są 10 razy silniejsze od konwencjonalnych magnesów. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych sprężarek, zmniejsza straty energii i maksymalizuje pobór mocy.