Show All Categories

Wall mounted ()

Wall mounted

Wall mounted air conditioner Future Black General Electric GES-NJGB50IN-1 / GES-NJG50OUT

Availability:

On stock

?
Goods in an external warehouse, shipping may take a little longer - the exact delivery date will be given after placing an order

12
4

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

zł7,613.70 Tax included

Delivery: 3-6 days

Additional Features

Refrigerant R32
Capacity cooling 5,0 kW
SCOP 4,00
Capacity heating 5,2 kW
SEER 6,10
Cooling - energy efficiency class A++
Heating - energy efficiency class A+
Cooling - working range -10~43 °C
Heating - working range -15~24 °C
Klimatyzator ścienny Future Black General Electric GES-NJGB50IN-1 / GES-NJG50OUT to eleganckie urządzenie ścienne, które spełnia wszystkie wymagania klientów. Klimatyzator został wyposażony w przyjazne funkcje ułatiwające użytkowanie między innymi timer tygodniowy, krzywe snu, alarmy błędu oraz  wygodną kontrole wifi z dowolnego miejsca. 

Urządzenie jest wyposażone w ruchome łopatki, które rozprowadzają powietrze w górę, w dół, w lewo oraz prawo, aby strumień powierrza szybko i dokładnie rozporowadzał się po powierzchni mieszkania. 


Urządzenia posiadają wbudowany generator plazmy Aqua, który swoim działaniem niweluje wysuszanie się powietrza, poprzez jonizację czostęczek wody znajdujących się w powietrzu. W jednostkach wewnętrznych oraz zewnętrznych zastosowano powłokę Blue Fin, która ma zapobiegać powstawaniu i gromadzeniu się bakterii. 

Jednostka zewnętrzna została wyposażona w sprężąrkę podwójną rotacyjną wyposażoną w magnesy neodymowe, które są 10 razy silniejsze od konwencjonalnych magnesów. Dzięki zastosowaniu wysokowydajnych sprężarek, zmniejsza straty energii i maksymalizuje pobór mocy.W GE Appliances projektuje i produkuje najlepsze urządzenia na świecie w celu pomocy ludziom w poprawie ich życia w domu. Już od ponad 125 lat firma GE Appliances elektryfikuje i modernizuje życie klientów.