Show All Categories

Portable air conditioner ()

Portable air conditioner

Portable air conditioner Heiko AM12HEIA4

Availability:

On stock

?
Goods in an external warehouse, shipping may take a little longer - the exact delivery date will be given after placing an order

12
4

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

Delivery: 3-6 days

Additional Features

Electrical supply 1 φ / 220-240 V/ 50 Hz
Refrigerant R290
Capacity cooling 3,4 kW
Capacity heating 2,7 kW
Maks. pobór mocy 1450 W
COP 2,7
EER 2,6
Max. airflow 360 m³/h
Dimensions 476 x 710 x 385 mm
Weight 33,5 kg

Klimatyzator przenośny Heiko AM12HEIA4 posiada elegancki wygląd, który idealnie dopasuje się do wnętrza każdego domu. Urządzenie skutecznie schłodzi pomieszczenie do 35 m². Klimatyzator działa aż w czterech trybach pracy: chłodzenie, grzanie, osuszanie oraz nawiew.

Schłodź skutecznie pomieszczenie

klimatyzator-podlaczenie-adapter-okienny

Za pomocą rury wylotowej gorące powietrze odprowadzane jest bezpośrednio przez okno na zewnątrz. Dostosuj ustawienie adaptera okiennego odpowiednie do okna w Twoim domu. Dzięki dołączonemu do urządzenia adapterowi okiennemu ciepło zostanie skutecznie odprowadzone zwiększając wydajność urządzenia.

Dopasuj ustawienia do swoich potrzeb
Zaprogramuj czas pracy urządzenia za pomocą timera. Klimatyzator rozpocznie oraz zakończy pracę według ustawionych parametrów. 

Ustaw komfortowy wydmuch powietrza
Funkcja SWING umożliwia ruch żaluzji w lewo i prawo. Wachlowanie żaluzji zapewnia płynne i delikatne rozprowadzenie strumienia powietrza. Kąt wydmuchu powietrza możesz ustawić samodzielnie za pomocą przycisku SWING na panelu urządzenia.
Kontrola-panel-sterowania.PNG4tryby-pracy_1.PNG
Kontroluj prędkość nawiewu
Za pomocą przycisku SPEED wybierz prędkość nawiewu powietrza:

 • LOW – mała
 • MID – komfortowa
 • HIGH – duża
 • AUTO – automatyczna

Bezpieczne użytkowanie
Wygodny panel umożliwia łatwe sterowanie klimatyzatorem. Dodatkowo na wyświetlaczu otrzymasz powiadomienie o potrzebie wyczyszczenia filtra w urządzeniu. 

Dodatkowe funkcje
Klimatyzator może pracować w najprostszym automatycznym trybie dostosowując intensywność pracy urządzenia do temperatury określonej na panelu sterowania.
Funkcja autorestartu zapewnia bezpieczne automatyczne włączenie się urządzenia z ostatnio wybranym trybem przed utratą zasilania.
Opcja SLEEP pozwala na wyciszenie urządzenia do 8 godzin. Po upływie ośmiu godzin klimatyzator uruchomi się ponownie z ostatnim wybranym trybem.
Funkcja Anti-f służy do osuszania parownika po zakończonej pracy urządzenia. Zapewnia to ochronę przed powstawaniem pleśni wewnątrz urządzenia i zapobiega rozprzestrzenianie się przykrego zapachu.

Panel sterowania

Panel-sterowania-Heiko.PNG
 1. Włącz/Wyłącz urządzenie
 2. Wyczyść filtr
 3. Wybór prędkości nawiewu
 4. Zmiana temperatury
 5. Wybór trybu pracy
 6. Funkcja SLEEP
 7. Timer
 8. Funkcja SWING
Klimatyzator-przeno%C5%9Bny-Heiko.PNG

Klimatyzator jest bardzo prosty w konserwacji. W przypadku gdy jednostka będzie brudna wystarczy wytrzeć panel mokrą ścierką.
Aby wyczyścić filtr powietrza należy odkręcić wstępną kratkę. Następnie wyjmij wkład z filtrem z środka klimatyzatora. Filtr można umyć pod bieżącą wodą z łagodnym detergentem. Wyczyszczony filtr należy umieścić w urządzeniu dopiero gdy będzie suchy.Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 1 customer reviews
Verified purchase

Wszystko super

Błyskawiczna wysyłka, super sprzęt w tym przedziale cenowym.

Quality
Czas realizacji
Was this comment useful to you? Yes No
Reply from 4REF - hurtownia klimatyzacji:
Dziękujemy, zapraszamy ponownie!