Show All Categories

For cleaning ()

Cleaner for condenser coils, evaporators and condensate trays, air handling units, ventilators HVAC Universal 5l View larger

For cleaning

Cleaner for condenser coils, evaporators and condensate trays, air handling units, ventilators HVAC Universal 5l

Availability:

On stock

?
Goods in stock, immediate dispatch

12
3

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

zł202.95 Tax included

Delivery: 48-96 hours

Additional Features

Capacity 5 l
Capacity to 35 l

Preparat do skraplaczy lamelowych, parowników i tac ociekowych HVAC UNIVERSAL polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje wysoką skutecznością przy usuwaniu zabrudzeń, substancji tłuszczowych, substancji smarnych. Świetnie radzi sobie również z kurzem, osadami tytoniowymi, pozostałościami po owadach i zwierzętach. Produkt jest bardzo uniwersalny i wielozadaniowy, dzięki czemu sprawdza się w każdych warunkach. 

Accessories

 • HVAC EXTERNAL Basic
  zł190.12 Available Tax included
  For cleaning
  For cleaning

  Preparat do skraplaczy lamelowych HVAC EXTERNAL Basic polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje się skutecznością przy usuwaniuzanieczyszczeń z powietrza, pyłków drzew, osadów nieorganicznych oraz rdzy mogących pojawić się na skraplaczach lamelowych. Zdecydowanie jego zaletą jest przyjemny zapach. Produkt jest niezwykle skuteczny, dzięki zastosowaniu wysokiego stężenia związków, które mają charakter kwasowy. Preprat dodatkowo wybiela, a także rozjaśnia czyszczone powierzchnie.

  zł190.12 Tax included
  Delivery: 48-96 hours
 • HVAC INTERNAL Bioclean
  zł196.80 Available Tax included
  For cleaning
  For cleaning

  Preparat do parowników, wentylatorów, tac ociekowych HVAC INTERNAL Bioclen polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje wysoką skutecznością przy usuwaniu kurzu, kamienia, pozostałości po owadach i zwierzętach oraz osadów tytoniowych. Produkt został przetestowany w dwóch laboratoriach, dzięki czemu możemy być pewni, że jest skuteczny. Preparat posiada certyfikat Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych, a także PZH. Produkt posiada bardzo przyjemny zapach i nadaje się do użycia w miejscach, gdzie muszą być zachowane sterylne warunki np. szpital. 

  zł196.80 Tax included
  Delivery: 48-96 hours