Show All Categories

For cleaning ()

For cleaning

Cleaner for evaporators, condensate trays, ventilators, air handling units HVAC INTERNAL Bioclean 5l

Availability:

On stock

?
Goods in stock, immediate dispatch

12
3

Shipping to ? No problem!

Order within to receive your items on Order today to receive your items on

zł196.80 Tax included

Delivery: 48-96 hours

Additional Features

Capacity 5 l
Zapach zielona herbata

Preparat do parowników, wentylatorów, tac ociekowych HVAC INTERNAL Bioclen polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje wysoką skutecznością przy usuwaniu kurzu, kamienia, pozostałości po owadach i zwierzętach oraz osadów tytoniowych. Produkt został przetestowany w dwóch laboratoriach, dzięki czemu możemy być pewni, że jest skuteczny. Preparat posiada certyfikat Urzędu Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych oraz Produktów Biobójczych, a także PZH. Produkt posiada bardzo przyjemny zapach i nadaje się do użycia w miejscach, gdzie muszą być zachowane sterylne warunki np. szpital. 

Rated 5.00 on the scale 1 - 5 based on 4 customer reviews
Verified purchase
Quality
Czas realizacji
Was this comment useful to you? Yes No
Verified purchase
Was this comment useful to you? Yes No
Verified purchase
Verified purchase

Accessories

 • HVAC INTERNAL Evapor
  zł202.95 Available Tax included
  For cleaning
  For cleaning

  Preparat do parowników, wentylatorów, tac ociekowych HVAC INTERNAL Evapor polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje wysoką skutecznością przy usuwaniu kurzu, osadów tytoniowych, kamienia oraz pozostałości po owadach i zwierzętach. Jedna z głównych zalet jest wysoka wydajność produktu, nawet do 35 litrów. Preparat jest całkowicie nieszkodliwy dla metali, które są wykorzystywane w instalacjach klimatyzacyjnch oraz dla tworzyw sztucznych. HVAC INTERNAL Evapor całkowicie neutralizuje nieprzyjemny zapach.

  zł202.95 Tax included
  Delivery: 48-96 hours
 • HVAC UNIVERSAL
  zł202.95 Available Tax included
  For cleaning
  For cleaning

  Preparat do skraplaczy lamelowych, parowników i tac ociekowych HVAC UNIVERSAL polskiego producenta Liquid Technologies charakteryzuje wysoką skutecznością przy usuwaniu zabrudzeń, substancji tłuszczowych, substancji smarnych. Świetnie radzi sobie również z kurzem, osadami tytoniowymi, pozostałościami po owadach i zwierzętach. Produkt jest bardzo uniwersalny i wielozadaniowy, dzięki czemu sprawdza się w każdych warunkach. 

  zł202.95 Tax included
  Delivery: 48-96 hours